[UKS "Victoria" Witkowice ]
Główna » 2016 » Luty » 18

W sobotę w Witkowicach mierzyły się aktualnie ósma (gospodynie) oraz trzecia (przyjezdne) drużyna III ligi gr. B. W ligowej tabeli dzieli je aż 18 punktów, jednak przebieg meczów (a przynajmniej pierwsze sety obu spotkań) nie wskazywały, jakoby pomiędzy oboma ekipami była aż tak duża różnica.

Do Witkowic krakowianki przyjechały pewne swego, ale gospodynie zdołały kilkukrotnie podnieść ciśnienie przeciwniczkom. Przyjezdne rozpoczęły premierową odsłonę spotkania od wysokiego prowadzenia 1:6. Witkowianki odrzucone od siatki zagrywką Banaś miały problem ze skończeniem akcji. Szybko jednak doszły ze stanu 3:8 na 8:9 dzięki serii udanych zagrań w polu serwisowym Klaudii Gawędy, a następnie przez większą część pierwszego seta trwała wyrównana walka. Krakowianki nie wstrzymywały ręki, raz po raz posyłały na naszą str ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 878 | Dodał: admin | Data: 18 Luty 2016 | Komentarze (0)