[UKS "Victoria" Witkowice ]
Główna » 2016 » Luty » 04

W 15. kolejce Victoria stanęła przed kolejnym trudnym bojem. Do Witkowic przyjechała bowiem trzecia drużyna rozgrywek- Valkiria Kraków Nowa Huta. Podopieczne Wojciech Płonki miały szansę pokazać, że sportowego zacięcia im nie brakuje, lecz wytrwałości wystarczyło im tylko na wygranie jednego seta.

Pierwsza partia padła łupem zawodniczek z grodu Kraka, a to za sprawą wielu błędów po stronie Victorii i ofensywnej grze przyjezdnych. Siatkarki Valkiri dysponowały trudną, kąśliwą zagrywką, co pokazały od pierwszego gwizdka. Najgorzej nasze zawodniczki będą wspominać kapitan zespołu przyjezdnych - Kłosińską, która wyprowadziła swój zespół na prowadzenie 3:16. Przez cały czas to krakowianki atakowały pewniej i szybciej organizowały kontry, przez co dominowały na boisku i szybko zakończyły seta pierwszego 8:25. ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 655 | Dodał: admin | Data: 03 Luty 2016 | Komentarze (0)