[UKS "Victoria" Witkowice ]
Główna » 2016 » Styczeń » 14

W 13 kolejce spotkań w ramach rozgrywek III ligi Małopolskiego Związku Piłki Siatkowej Kobiet drużyna Victorii Witkowice uległą na własnym parkiecie, wyżej notowanemu przeciwnikowi, Maratonowi Krzeszowice 0:3 (16:25, 20:25, 17:25).

Sam początek meczu w Witkowicach był wyrównany (4:5, 6:8), ale z czasem przewaga przyjezdnych zaczęła się ujawniać z całą siłą. Podopieczne Jakuba Zacharskiego odskoczyły na bezpieczną trzypunktową przewagę (8:11, 10:13), którą w miarę upływu spotkania powiększały. Set pierwszy zakończył się wynikiem 20:25.

Partia druga była przeplatanką dobrej gry raz jednej, raz drugiej drużyny. Z wysokiego "C" seta rozpoczęły krzeszowianki - Piechota, która jako pierwsza zameldowała się w polu serwisowym trzykrotnie ustrzeliła naszą libero (0:3). Ko ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 842 | Dodał: admin | Data: 14 Styczeń 2016 | Komentarze (0)