[UKS "Victoria" Witkowice ]
Główna » 2016 » Styczeń » 02

Po świątecznej przerwie zawodniczki Victorii zmierzyły się z KS Prądniczanką, mecz z uwagi na Jasełka, które odbywać się będą w najbliższą niedzielę na sali w Witkowicach, rozegrany został w środę 6 stycznia. Niestety mecz, który miał być prosty i szybki okazał się nie lada wyzwaniem, z którego po prawie dwugodzinnym graniu zwycięsko wyszły zawodniczki Klubu Sportowego Prądniczanka. Na otarcie łez naszym siatkarkom pozostał jedynie punkt, który otrzymały dzięki wynikowi 2:3.

W pierwszym secie zawodniczki Prądniczanki równorzędną walkę prowadziły do stanu 9:7. Później inicjatywa w grze była po stronie gospodyń, które zdominowały grę na siatce (11:8, 18:9) i odrzuciły przeciwniczki od siatki zagrywką.  Dopiero w końcówce siatkarki z Krakowa podkręciły tempo, jednak przewaga była już tak duża, że podopieczne Woj ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 780 | Dodał: admin | Data: 02 Styczeń 2016 | Komentarze (0)