[UKS "Victoria" Witkowice ]
Główna » 2015 » Październik » 18

W sobotnim meczu witkowianki udały się do Krakowa, gdzie pokonały tamtejszy Klub Sportowy Prądniczanka 3:1, inkasując tym samym pierwsze punkty na swoje konto w tym sezonie.

Pierwszy set rozpoczął się dość nerwowo po obu stronach, dlatego nielicznie zgromadzeni kibice mogli przez długi czas obserwować na tablicy wynik oscylujący w granicach remisu (3:3, 9:9, 10:11). Szybciej swoją grę "pozbierała" drużyna przyjezdnych. Victoria zaczęła grać rozważniej, pozwalając przeciwnikowi na błędy własne, co jak się później okazało było kluczem do sukcesu - gospodynie posyłały piłkę raz za razem na auty, bądź w pół siatki. Set pierwszy zakończył się wynikiem 21:25.

Partię drugą lepiej rozpoczęły nasze zawodniczki. Z Lipką na zagrywce Victoria wyszła na czteropunktowe prowadzenie (2:6), jednak o ile budowanie przewagi jest mozolne, o tyle stracenie jej wymaga tylko kilku chwil nieuwagi. Przekonały się o tym witkowianki, które po wejściu w pole zagrywki, kapitana zespołu ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 495 | Dodał: admin | Data: 18 Pażdż. 2015 | Komentarze (0)